KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12109270
nr 1210 9270
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Sydländsk by. Olja på duk, signerad, 68x32 cm
måndag 15 oktober 2018
kl 18:23:27
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg